fbpx

Aktivite & Etkinlikler

Aktivite & Etkinlikler

Fethiye’de yapılabilecek, coğrafyaya en uygun, doğayla iç içe olabileceğiniz tüm etkinlikleri sizler için bir araya toplayarak size sunmaya hazırız. Daha fazla bilgi için resepsiyondan yardım alabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü, gökyüzünde süzülerek muhteşem manzaraları izlemek ve özgürlüğün tadını çıkarmak için harika bir fırsat.

Jeep Safari

Özel tasarlanmış jeeplerle dağ yollarını aşabilir, ormanlarda keşif yapabilir ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Eşsiz manzaralar ve heyecan dolu anlar sizi bekliyor!

Dalgıçlık

Dalış yaparak renkli mercan resiflerini, egzotik balıkları ve deniz canlılarını keşfedebilirsiniz. Doğal yaşamın içinde kendinizi kaybetmek için mükemmel bir fırsat.

ATV Safari

Eşsiz doğa ve arazilerde heyecan verici bir sürüş deneyimi sunar. Dağları aşarken, ormanları keşfederken ve adrenalin dolu anlar yaşarken unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

At Biniciliği

Güçlü ve zarif atlarla birlikte doğal güzelliklerin içinde keyifli bir yolculuk yapabilir ve sakin bir atmosferde huzuru yakalayabilirsiniz.

Tekne Turu

Kristal berraklığındaki sularda yelken açarak ya da tekneyle seyahat ederek doğal güzellikleri keşfedebilir, gizli koylarda yüzme molası verebilir ve eşsiz manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.

Konuşma Başlat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?